Letenský trenažér Praha


V Praze je více míst, kde můžete navštívit letecký trenažér. Praha 5 Zličín je sídlem firmy, která provozuje simulátor Boeing 737Ng, Cessna a Piper, a také 3D simulátor stíhačky pro firemní akce.

Pokud chcete pilotovat Boeing 737, máte na výběr ze tří variant zážitku:

Zachraňte Boeing 737

Adrenalinový zážitek, při kterém převezmete pilotování Boeingu ve chvíli, kdy se nebezpečně řítí k zemi. Zachraňte letoun plný cestujících před strašným koncem – pomůže vám profesionální pilot, který vám bude vysílačkou dávat instrukce.        

Start a přistání Boeing 737

Zážitek spočívá v nácviku řízení letounu Boeing 737. Naučíte se letadlo ovládat, odlepit ho od země, manévrovat ve vzduchu a poté zase hladce přistát. Trvání zážitku 45 minut.

Letecký trenažér Boeing 737

Při tomto zážitku si budete moci vybrat nejrůznější destinace, které se svým Boeingem navštívíte. Zkuste si, jaké je to přistát v Hongkongu nebo na Madeiře za ztížených rozptylových podmínek. Nebo se vypravte na obvyklý linkový let z Prahy Ruzyně.  Čeká vás 60 minut letu + 15 minut předletové přípravy.

Jestli vás láká letoun Cessna, vyberte si ze zážitků:

Můj první let – pohyblivý simulátor Cessna

Na pohyblivém simulátoru si vyzkoušíte, jaké je to pilotovat letoun Cessna. Váš první let se bude odehrávat na Hawai, připravte se na skutečný zážitek z létání.

Okolo světa – Pohyblivý simulátor Cessna

Jak už název napovídá, vydáte se na průzkum nejrůznějších světových destinací. K dispozici jsou scenérie Mount Everestu, Tahiti, Benátek i Afriky. Jestli poletíte Cessnou nebo si troufnete na letoun Piper, kterému může vynechat jeden motor, je jen na vás.     

Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna

Kombinace zážitku na leteckém trenažéru Cessna a skutečného vyhlídkového letu. Nejdříve vás čeká 45 minut na trenažéru a následně usednete na hodinu do skutečného letounu. A nebudete jen pasažér, zkusíte si Cessnu i pilotovat a to rovnou na 20 minut.