Letecké trenažéry Boeing

Dopravní letoun Boeing 737 je skutečně impozantní stroj na řízení. Usednout do jeho kokpitu by si bez přípravy troufl asi jen málokdo. Co to ovšem zkusit alespoň virtuálně? Letecké trenažery Boeing umístěné v Praze umožňují nasimulovat zcela přesně řízení takového letounu. Běžně se na nich cvičí budoucí piloti, zážitková agentura ESENNCE nyní zprostředkovává tento zážitek i vám.

Pro každého něco

Na trenažer můžete usednout, i pokud jste v letadle nikdy neseděli. Na výběr je připraveno několik scénářů, ze kterých si vybere každý podle své chuti. Pro ty, kteří se chtějí s pilotováním Boeingu seznámit v přátelské atmosféře bez rizika je připraven úvodní scénář, kde s letounem budete spolu s instruktorem vzlétat a po krátkém letu přistávat zpátky na letišti Ruzyň.

Pokud chcete zažít let Boeingu v celé jeho kráse a komplexnosti, je zde připraven druhý scénář. Během něj můžete nejenom přistávat na letišti Ruzyň v různých povětrnostních podmínkách ve dne i v noci, ale také vyzkoušet přistání na letištích po celém světě jako je například obávané letiště Kai-Tak v Hong Kongu, letiště na letní Mallorce a další.

Pro vyznavače adrenalinu je tu připraven třetí scénář, který vás dostane do role hrdiny akčního filmu. Budete nucen převzít řízení mnohatunového kolosu poté, co přijde o posádku a stabilizovat jej za pomoci instrukcí, které dostanete od reálného pilota prostřednictvím vysílačky.

Instruktoři vám vysvětlí vše, co budete k letu potřebovat. Dozvíte se spoustu zajímavostí o povinnostech pilota, i o samotném Boeingu 737. Cokoli vás z této oblasti zajímá, stačí se jen zeptat. V rámci letu vám bude instruktor vždy nablízku, takže nehrozí, že byste se s pilotováním dostali do slepé uličky.

 Originální dárek

Představte si radost někoho, kdo dostane takovýto originální dárek. Zážitkové dárky jsou stále více populární a návštěva leteckého trenažeru patří mezi ty opravdu zajímavé. Ať už chcete obdarovat sebe nebo své blízké, je určitě dobře v tomto případě neváhat.