Ochutnejte život pilotů

Kdo by v mládí nechtěl být pilotem… Svobodně se toulat světem na palubě vlastního letounu, přistát kdekoli si zrovna zamanu a odletět, až mě dané místo přestane bavit. Pánové často sní o kariéře bojového pilota, leteckého esa, které svádí dechberoucí vzdušné souboje s podlými a zkaženými protivníky a zachraňuje tak svět.

                Ošlehaný veterán z kokpitu stíhačky ani zodpovědný  zkušený kapitán dopravního letadla se z vás přes noc nestane, můžete však ochutnat, jak takovým lidem chutná život. S trenažéry letadel, na kterých pilují své umění začínající piloti různých letounů.

                Kromě malého dopravního letadla Cessna můžete  pilotovat také Airbus A320 nebo Boeing 737, se kterým si také můžete vyzkoušet dobrodružný scénář, v němž budete zachraňovat letoun plný cestujících z nebezpečné situace. Dokážete zachránit životy pasažérů?

                Pořádnou akci zažijete v kokpitu legendární stíhačky F16. Instruktory Vám na tomto simulátoru budou dělat profesionálové z Tygří letky armády ČR.

Náš tip: Na rozdíl od outdoorových aktivit lze na simulátorech létat celoročně a bez ohledu na počasí. Nechte si vyhlídkové lety na léto, v zimě se naučte pilotovat Airbus.